همکاری در فروش

عکس
عکس

سیستم کسب درآمد آز پی اس دی چیست؟

 

در سیستم کسب درآمد آز پی اس دی هر کس می تواند با یک عضویت ساده به عنوان فروشنده در سایت و فروش کالاهای خود، به ازای خرید هر کاربر، برای خود درآمد زایی ایجاد نماید. روش همکاری در فروش، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

بعد از ثبت نام به عنوان فروشنده در سایت از طریق دکمه پایین، یک پنل کاربری برای شما ایجاد میشود که میتوانید از طریق آن به گزارشات فروش، محصولات، سفارشات کاربران و… دسترسی داشته باشید.

ثبت نام فروشندگان

برای ثبت نام به عنوان فروشنده و همکاری با ما در سایت، میتوانید از طریق دکمه پایین اقدام نموده و شروع به کسب درآمد نمایید. لازم به ذکر است ۱۰ درصد از کل مبلغ فروش شما به سایت تعلق خواهد گرفت.

همکار ما هستید؟

اگر قبلا به عنوان فروشنده در سایت ثبت نام کرده اید میتوانید از طریق دکمه پایین و بعد از ثبت اطلاعات ورود به داشبورد خود مراجعه نموده و به قسمت های مختلف پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید.

۱۵۰۰۰۰۰۰تومانکمیسیون دریافتی همکاران
۳۹همکاران و فروشگاه ها
۴۳۲تعداد محصولات همکاران
۵۷۸تعداد خرید از همکاران

نحوه شروع فعالیت

ثبت‌نام و دریافت پنل اختصاصی
افزودن محصول و تبلیغات
کسب درآمد به ازای خرید از شما
رونق کسب و کارتان
کسب درآمد

کسب درآمد اینترنتی برای چه کسانی مناسب است؟

_

سیستم کسب درآمد آز پی اس دی می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها، بلاگرها، بخصوص گرافیست ها، عکاسان، تصویربرداران، ادیتور ها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است. شما اگر در حوزه گرافیک حرفه ای هستید میتوانید همین حالا به جمع همکاران ما بپیوندید.

شرایط عضویت در سیستم کسب درآمد آز پی اس دی

_

برای عضویت در سیستم کسب درآمد آز پی اس دی و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از سایت، درآمد کسب کنید.

شبکه های اجتماعی
تماس با مافروشگاهخانهسبد خریدحساب کاربری